Головна » Файли » Мої файли

Важкі підлітки
[ Викачати з сервера (1.66 Mb) ] 02.03.2013, 16:08

Як виховувати важкого підлітка

 Виховувати важких підлітків, завжди було і буде складним завданням. Батьки вирішують це завдання своїми методами. Звичайно, потрібно дотримуватися своєї точки зору на це питання, але існує науковий підхід до вирішення цієї проблеми. Адже в такій ситуації перебуває не одна сім’я. 

Дитина, підростаючи, справляється зі своїми проблемами і перестає бути важким. Для цього їй необхідна допомога дорослих люблячих людей.

1. Необхідно терпіння
Отримати результат від виховання не можна миттєво. Для цього необхідний час. І батькам, часто, просто треба дати дитині перерости свої проблеми. Поведінка зміниться з віком. Будь-яка програма з корекції поведінки почне працювати через певний час. Ось тому терпіння просто необхідно.

 2. Попереджуючий підхід
Діяти треба відразу, як тільки помічені проблеми дитини. Дитина зрозуміє, що дорослі будуть робити якісь дії, а не спостерігати збоку, як він зловживає алкоголем, наркотиками або здійснює інші дії, які батьки не схвалюють. Цей підхід скоротить тривалість і глибину виникаючих серйозних проблем дитини.

 3. Одностайність між батьками.
Навіть якщо між батьками виникають розбіжності в питаннях виховання або прийняття серйозних рішень, які стосуються проблем дитини, вони повинні демонструвати одностайність. Дитина в цьому випадку не зможе приєднатися до незгодної сторони і шанси на успіх в цьому випадку збільшуються. 

Категорія: Мої файли | Додав: Olga
Переглядів: 178 | Завантажень: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: