Головна » Статті » Інформація служби

Про роботу служби

Про  роботу  служби  у  справах  дітей  Красилівської    райдержадміністрації

Станом на 25.03.2013 року на  первинному обліку  в  службі  у справах дітей райдержадміністрації перебуває 98 дітей ( 28 дітей-сиріт, 70 дітей, позбавлених батьківського піклування) з них: 20 дітей в інтернатних закладах, 65 –  під опікою, піклуванням, 4 – в дитячих будинках сімейного типу,  7 – в прийомних сім’ях, 2 – влаштовано в сім’ю родичів/знайомих,  49 –  дітей перебуває на обліку дітей, які проживають у сім’ях де склалися складні життєві обставини.
Розпорядженням голови Красилівської районної державної адміністрації  створено дві прийомних сім’ї, в які влаштовано троє дітей - сиріт.
Рішенням Красилівського районного суду від 12.03.2013 року одну дитину, позбавлену батьківського піклування повернуто в біологічну сім’ю.
2 дітей було вилучено з сім’ї, де існувала загроза їх життю та здоров’ю.
Для своєчасного виявлення неблагополучних сімей та дітей, які схильні до бродяжництва, жебрацтва, інших негативних проявів впроваджено систематичне проведення службою у справах дітей спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», «Ринок». За звітний період проведено 2  превентивно-профілактичних рейди під час яких безпритульних, бездоглядних дітей виявлено не було. 
З метою систематичного контролю за вихованням та утриманням дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах протягом місяця проводилися обстеження їх житлово-побутових умов. Обстежено 5 сімей, про що складено відповідні акти, проведено індивідуально-профілактичні бесіди з батьками.
Постійно проводиться робота щодо забезпечення функціонування Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» у Красилівському районі. Здійснюється контроль за дотриманням житлових і майнових прав дітей.
          Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту прав дітей з 01.03.2013 по 25.03.2013 року взяли участь у 6 судових засіданнях,  з них: справ про усиновлення дітей іноземцями – 0; позбавлення батьківських прав – 2; відібрання дитини без позбавлення батьківських прав – 0; стягнення коштів за рахунок державного бюджету – 0; звільнення з під арешту майна, що стягується в дохід держави – 0; інше – 4.
          Протягом місяця службою у справах дітей розглянуто 16 усних звернень громадян із питань соціального захисту прав дітей, діяльності служби у справах дітей, практичної, інформаційної, методичної та інших. Щодо кожного звернення проведена відповідна робота та прийнято рішення.
 

 

Категорія: Інформація служби | Додав: Olga (06.04.2013)
Переглядів: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: